Лекарски кабинети

СПЕЦИАЛИСТИ, РАБОТЕЩИ

В ЛЕЧЕБНОТО ЗАВЕДЕНИЕ

Регистратура
тел.: 056/810571
ЕТАЖ ІІ
Кабинет № 242
Понеделник – петък – 7.30ч.-14.00ч.
Д-р Румяна Иванова Каракачанова
КОЖНИ И ВЕНЕРИЧЕСКИ БОЛЕСТИ
Понеделник – петък – 14.00ч.-17.30ч.
Д-р Силвия Горанова
КОЖНИ И ВЕНЕРИЧЕСКИ БОЛЕСТИ
Понеделник – петък – 14.00ч.-14.30ч.
Д-р Милена Петрова Георгиева
ИНФЕКЦИОЗНИ БОЛЕСТИ
 

 

Кабинет № 243
Четни дати: Понеделник – петък – 7.30ч.-13.00ч.    Нечетни дати: Понеделник – петък – 13.00ч.-19.00ч.
Д-р Димитър Павлов Антонов
ВЪТРЕШНИ БОЛЕСТИ; КАРДИОЛОГИЯ
 

 

Кабинет № 241
Понеделник – петък – 09.00ч.-14.00ч.
Д-р Димитър Костов
Клинична хематология
Понеделник – петък – 14.30ч.-18.30ч.
Д-р Даниела Люцканова
АНЕСТЕЗИОЛОГИЯ И ИНТЕНЗИВНО ЛЕЧЕНИЕ



ЕТАЖ ІIІ
Кабинет № 307 - Понеделник 10.00ч.-14.00ч.; Сряда 10.00ч.-14.00ч.; Петък 10.00ч.-12.00ч.
Д-р Калина Димитрова Ишкиева
НЕРВНИ БОЛЕСТИ
 

 

Кабинет № 312
Понеделник – петък – 14.30ч.-19.00ч.
Д-р Валентин Константинов Василев
СЪДОВА ХИРУРГИЯ
 !-Д-р Огнян Костадинов Матков
СЪДОВА ХИРУРГИЯ-->

 

Кабинет № 314
Понеделник - петък – 7.30ч.-18.00ч.
Д-р Веселин Йорданов Иванов
ХИРУРГИЯ
вторник – 16.00ч.-19.00ч.; четвъртък – 8.00ч.-13.30ч.
Д-р Бинко Дончев Бинев
ХИРУРГИЯ

 

Кабинет № 315 - Понеделник – петък – 7.30ч.-19.00ч.
Д-р Елена Руменова Братова
АКУШЕРСТВО И ГИНЕКОЛОГИЯ
Д-р Петър Георгиев Ганчев
АКУШЕРСТВО И ГИНЕКОЛОГИЯ

 

Кабинет № 316 - Понеделник – петък – 09.00ч.-18.00ч.
Д-р Николай Димитров Панев
УРОЛОГИЯ
Д-р Валентин Стойчев Стоев
УРОЛОГИЯ

 

Кабинет № 318 - Понеделник – петък – 7.30ч.-19.00ч.
Д-р Евгения Николова Стойчева
ОРТОПЕДИЯ И ТРАВМАТОЛОГИЯ
Д-р Евелин Йорданов Бурмов
ОРТОПЕДИЯ И ТРАВМАТОЛОГИЯ

 

Кабинет № 320 - Понеделник, Вторник, Сряда – 08.00ч.-12.30ч.
Д-р Бирсен Айтач
Гастроентерология
 



ЕТАЖ ІV
Кабинет № 402 - Понеделник – петък – 7.30ч.-19.00ч.
Д-р Галина Иванова Иванова-Цанкова
ВЪТРЕШНИ БОЛЕСТИ; КЛИНИЧНА АЛЕРГОЛОГИЯ
Д-р Росица Михайлова Цонева
ДЕТСКИ БОЛЕСТИ; КЛИНИЧНА АЛЕРГОЛОГИЯ

 

Кабинет № 404 - Понеделник – петък – 08.00ч.-14.00ч.
Д-р Татяна Димитрова Михова
УНГ БОЛЕСТИ
 

 

Кабинет № 405 - Понеделник – петък – 7.30ч.-19.00ч.
Д-р Иван Станчев Иванов
ВЪТРЕШНИ БОЛЕСТИ; ЕНДОКРИНОЛОГИЯ
Д-р Минка Иванова Антонова
ВЪТРЕШНИ БОЛЕСТИ; ЕНДОКРИНОЛОГИЯ

 

Кабинет № 406 - Понеделник-петък 7.30ч.-18.30ч.
Д-р Данка Георгиева Дичева
НЕРВНИ БОЛЕСТИ
д-р Никола Балимезов
НЕРВНИ БОЛЕСТИ

 

Кабинет № 407 - Понеделник – петък – 7.30ч.-14.30ч.
Д-р Недялка Николова Шопова
ВЪТРЕШНИ БОЛЕСТИ; ЕНДОКРИНОЛОГИЯ
 

 

Кабинет № 408 - Понеделник - Четвъртък – 13.30ч.-16.30ч.
Д-р Пламен Лазаров Василев
НЕРВНИ БОЛЕСТИ
 

 

Кабинет № 410 - Понеделник – четвъртък – 14.30ч.-16.30ч.
Д-р Галина Добрева Добрева
НЕРВНИ БОЛЕСТИ
 

 

Кабинет № 414
Понеделник – петък – 7.30ч.-14.00ч.
Д-р Пани Костова Блецова
ВЪТРЕШНИ БОЛЕСТИ; НЕФРОЛОГИЯ
Понеделник, Вторник, Сряда – 14.30ч.-18.00ч.
Д-р Здравко Карагьозов
НЕРВНИ БОЛЕСТИ

 

Кабинет № 416
Понеделник – четвъртък – 15.00ч.-18.00ч.
Д-р Силвия Йотова Атанасова
ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИЯ
Понеделник – петък - 08.00ч.-12.0ч.
Д-р Кристиян Михайлов Костов
КАРДИОЛОГИЯ

 

Кабинет № 417
Понеделник – петък – 7.30ч.-14.30ч.
Д-р Катя Кочева Динева
ДЕТСКИ БОЛЕСТИ; ДЕТСКА РЕВМОКАРДИОЛОГИЯ
Понеделник – петък – 14.30ч.-18.00ч.
Д-р Милена Петрова Георгиева
ДЕТСКИ БОЛЕСТИ

 

Кабинет № 418
Понеделник – петък – 7.30ч.-13.00ч.
Д-р Бойка Христова Христова
ОЧНИ БОЛЕСТИ
  Понеделник – петък – 13.00ч.-19.00ч.
Д-р Гинка Ярмова
ОЧНИ БОЛЕСТИ